Kalender 2019

Januari

  • zaterdag  06                    ??:??                    Dragon Race
  • zaterdag  12                    14:00                    AZCN Nieuwjaarsreceptie

Februari

  • zondag    03                    ??:??                    Dragon Race

Maart

  • zondag    10                    ??:??                    Dragon Race Finale
  • zaterdag  16                    10:00                    Lenteschoonmaak
  • zondag    17                    14:30                    Algemene vergadering
  • zondag    24                    11:00                    Lente Brunch

April

  • zondag    07                    10:00                    Race Simon Delie (A)
  • zondag    21                    10:00                    Race De Wilde (A)

Mei

  • zondag    01                    10:00                    Race Masson (A) + eten om 12:00 u (reserveren)
  • zaterdag  04                    09:30                    Volwassenencursus
  • zondag    05                    09:30                    Volwassenencursus
  • zaterdag  11                    09:30                    Volwassenencursus
  • zondag    12                    09:30                    Volwassenencursus
  • zondag    26                    10:00                    AZCN zeildag

Juni

  • zondag    02                    10:00                    Procobel Race (A) + eten om 12:00u (reserveren)

Juli

  • maandag      01                    09:30                    Cursus Jeugd
  • dinsdag        02                    09:30                    Cursus Jeugd
  • woensdag  03                    09:30                    Cursus Jeugd
  • donderdag  04                    09:30                    Cursus Jeugd
  • vrijdag        05                    09:30                    Cursus Jeugd
  • zondag      14                    10:00                    Match Race
  • zondag      28                    10:00                    AZCN zeildag

Augustus

  • zondag    03                    10:00                    Kippen Race (A) + eten om 13:00u (reserveren)
  • zondag    25                    10:00                    AZCN zeildag
  • zaterdag  31                    21:00                    Nachtrace (B) + eten om 18:00u (reserveren)

September

  • zondag    15                    10:00                    Roofit Race (B) + eten om 12:00u (reserveren)
  • zondag    22                    10:00                    AZCN zeildag
  • zondag    29                    10:00                    Race van de voorzitter (A) + eten om 12:00u (reserveren)

Oktober

  • zaterdag  05                    19:00                    Mosselsouper (reserveren)
  • zondag    13                    10:00                    Race Clubkampioen (A)
  • zondag    27                    10:00                    Herfstrace (B)

November

  • zaterdag  16                    19:00                    Kaasavond (reserveren)
  • zondag    23                    10:00                    Herfstschoonmaak

December

  • zondag    01                     13:00                    Sinterklaas feestje

 

Oefenwedstrijden : 10:30 u briefing , 11:00 u start 1 ste manche .
Bij ‘reserveren’ moeten ook de zeilers die blijven eten zich inschrijven hiervoor.
Inschrijven op een daarvoor uitgehangen lijst of ook per e-mail : Feestbestuur AZCN